Web Tasarım Ajansı İzmir

izmir web tasarım ajansı

Web Tasarım Ajansı İzmir

İnternet Nedir ?:İnsan oğlunun günler ve zamanlar geçtikçe ortaya çıkardığı bilgiler ve ispatları saklanabilip kısa yoldan paylaşılabilecek ihtiyaç duydukları bir teknolojidir.Bu teknolojinin özelliklerinden bahsedecek olursak eğer:

  1. Hızlı Erişim kolaylığı
  2. Güvenli Bilgi depolayıcısı
  3. Uzak bölgelerden İletişim
web tasarım izmir

web tasarım izmir

Web Nedir ? İnternet’in bir üst kademesinde bulunan WEB depolama servislerinden birisidir.İnternet’in üzerinde bulunan yazı,resim, grafik ve ses, ve hareket içeren görüntülerden oluşan bilgi ve verileri mesafesi uzak olan bilgisayarlara gönderebilir. Web Tasarım Ajansı izmir Bu hazırlanmış olan hizmetin aktif olup görülebilmesi için arka planda bulunan birçok yazılım vardır.

 

 

Web Tasarım Nedir

web tasarım nedir

Web tasarım izmir bir satıcının genel olarak bulunun normal bir müşteriye tanımadan veya görüşmeden kolaylıkla satış veya alışveriş yapmanın bir yoludur.Yani normal bir markete gidileceğine oturduğunuz yerden sipariş etmek gibi bir hizmettir.Bu hizmetin avantajları ise şunlardır;

  • Web sitenizde satmakta olduğunuz ürünleri ekleyebilirsiniz.
  • Web sitenizde bulunan ürünler 7/24 saat dünyanın her bölgesinde sergilenir.
  • Web site size çok fazla ücret masrafı yapmaz.
  • Web siteniz 2. oto sanal mağazanız olarak sunulur.

 

Web Tasarım Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Kalite bir web sitesi sahip olmanın en iyi yolu ise güzel ve göz alıcı bir tasarımı sahip olan bir sitenizin olmasıdır. En uygun site tasarımının yapılması da sitenizin de daha çok ilgi çekici olmasını sağlar. Yapmakta olduğunuz sitenin de ilerleyen zamanlarda gelişim aşaması için gelişime elverişli olmalıdır. Aksi taktirde gelişime açık olmayan siteler diğer klasik siteler gibi çok sade ve tek düzen bir hale gelir. Kullanacağınız siteye istemek istediğiniz yeni bir özellik olur ise eğer bu yeni özelliği siteye baştan başlayarak yapmak zorundasınız buda bizi yazılım olayından dolayı sizin biraz zamanınızı harcayacaktır.

web tasarım reklam

izmir web tasarım reklam

Web Tasarım Yapım Adımları :

Projelendirme (Brief, Rakip analizi, Kullanıcı Deneyimi Tasarımı  Bilgi mimarisi tasarımı)

Grafik Tasarım

HTML / CSS Kodlama

CMS Entegrasyonu / Yazılım İşleri

Test