DÖNÜŞÜM ORANLARI

Optimizasyonu

Reklamlarınızın geri dönüşümü önemlidir. Maksimum dönüşüm ve fayda oluşturmak için reklamlarınızı sürekli optimize eder, bu sayede maliyeti minimuma indiririz.

q
p
p
q

Google Reklamları

Web Siteniz var ama faydasını göremediniz mi ? İşte tam da bu noktada internet reklam devi Google iş ortağı olan Varyant Medya işinize yönelik dijital reklam çözümleri üretiyor. Tüm bunlar için minimum maliyet maksimum fayda bizim olmazsa olmazımız!

Bütçeyi Siz Belirlersiniz

Dijital dünyada bütçe tamamen sizin elinizde, dijital reklamlar size ne kadar para kazandırırsa o kadar ödeme yaparsınız. Dijital reklamların en büyük avantajı ölçümlenebiliyor olmasıdır. Web sitenize kim, hangi şehirden girdi? kaç dakika vakit geçirdi, hangi sayfalarınıza daha çok ilgi gösterdi, dönüşümlerinizin maliyetlerinize oranı nedir? yatırım getiriniz ne durumda? bu ve bunun gibi onlarca soruyu analiz edip, işleyerek sizin için reklam stratejileri geliştiririz.

%50 Tıklama Oranı

9/10 Kalite Puanı

%170 Yatırım Getirisi

Müşterileriniz Sizi Arıyor!

Potansiyel müşterileriniz her gün dijital dünya'da vakit geçiriyor, sunduğunuz ürün veya hizmetleri arıyor. Hedef kitleniz, sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında sizin reklamlarınızı göstersek etkili olmaz mı ?