İnternet Reklam Paketleri

Yukarı

İnternet Reklamları Nedir?

internet reklamları

 

Dijitalde her şey daha hızlı ilerliyor. Unutmayın siz durdukça rakipleriniz internet reklamları ile daha fazla kazanmaya devam ediyor. İnternette ayrıcalıklı markalardan olmak için bizimle iletişime geçin.

Kullanıcıların %82’si bir şey satın almadan önce internetten araştırma yapıp, daha sonra satın alıyorlar.

– Neden Dijital Pazarlama, dijital ne kadar önemli, dijital medya hayatımızın neresinde bunlardan bahsedeceğiz.
– Teknolojinin gelişmesiyle birlikte tüketici davranışları ne yönde değişti bunlara bakacağız.
– Otel sektörü için pazar fırsatlarına değineceğiz.
– Yine Otel sektörüyle ilgili istatistikleri analiz edip, dijital pazarlama noktasında çıkarımlarda bulunacağız.
– ve bu konuda neden uzmanlaşmış bir ajansla çalışmalısınız bundan bahsedeceğiz.

Dijital Medyayı geleneksel medya ile karşılaştırdığımızda karşımıza 10 madde ile dijital medyanın avantajları çıkıyor.

İlk olarak ölçümlenebilir bir platformdur dijital medya. Sitenize hangi ilden giriş yapılmış, giriş yapan kişilerin cinsiyeti, ilgi alanları, yakın ilgi alanları, sitenize kaç dakika vakit geçirmiş, son çıkış yaptığı sayfa, iletişim sayfasına gitmiş mi? iletişim formu ya da rezervasyon formu doldurmuş mu? bu ve buna benzer onlarca veriyi görüp, analiz edip, üzerinde strateji geliştiriyoruz.

  • Erişim, ülkemizde 46 milyon online nüfus var. Avrupa Birliğine üye 27 ülke var. 7 ülke dışında diğer 20 ülkenin hiçbirisinin toplam nüfusu 46 milyon değil. Örnek olarak Hollanda nüfusu 16 milyon. Danimarka 5 milyon nüfusu var. Bizde yaklaşık 80 milyon nüfus 46 milyon aktif online nüfus var.
  • Markalaşma, markalaşma oranının en yüksek olduğu platform İnternettir. Yani Dijital Medyadır. Geleneksel medyaya kıyasla internet üzerinde markalaşan çok fazla şirket var. Örnek vermek gerekirse, Facebook.
  • Maliyet, Geleneksel medyaya oranla Dijital Medya da bütçeyi siz belirlersiniz ve bütçe planlaması esnektir. Bugün “x” tl yarın “y” tl reklam verebilirsiniz. Daha yoğun dönüşüm aldığınız zamanlarda reklamlarınızı daha fazla gösterebiliriz.
  • Gelişmiş Hedefleme, Tam da hedef kitlenize yönelik reklamlar yayınlayabiliriz. Bu sayede reklam maliyetiniz düşer ve alakasız bir harcama yapmamış olursunuz.
  • Sosyal Psikoloji, Sanal Heyecan. İnsanlar internetteyken daha özgür olabiliyorlar. Kişiler, sanal dünyada sanal bir heyecanla anlık bir şekilde müşteriniz olmak isteyebilir.
  • İnteraktif, bir web sitesi kişilerin aradıkları şeye cevap verebilir. Örneğin ne kadar süreyle rezervasyonlarınız dolu, ne zaman boş ya da oteliniz hakkında detaylı bilgiyi kullanıcılar alabilir.
  • Anlık Strateji Geliştirme, Pazarlama hedefleriniz değiştiğinde dijital dünya anında size cevap verebilir. Bugün marka bilinirliğine yönelik reklam verirken, yarın tüketiciye bilgi vermek amaçlı reklam verebilirsiniz.
  • Mobil Erişim. Ülkemizde 71 milyon mobil erişim bulunmakta. Tüketiciler mobil interneti her şey için kullanıyor. Tabi ki otel aramak içni de yine mobil interneti kullanmakta.
  • Yakın Etkileşim. İnternet sitesinde varolan Canlı sohbet, anlık mesajlaşma gibi hizmetlerle uzaklar yakın olabiliyor. Hem de ücretsiz.

Google Adwords uzman sertifikasına sahip olan personelimiz tarafından oluşturulacak reklamlarınız sayesinde yeni müşteriler edinebileceksiniz. Bütçenize uygun reklam yöntemini belirleyip hedef kitlenize sunuyoruz.

Reklamlarınız yayınlanmaya başladığından itibaren, kullanıcıların web sitenizde ne kadar vakit geçirdiğini, hangi sayfaları gezdiğini, ürün veya hizmetlerinizle ne kadar ilgilendiğini ve daha yüzlerce istatistik bilgisini görebileceksiniz. Bu sayede pazarlama stratejinizi geliştirebilirsiniz.